Oriflame nabízí řady péče o pleť NovAge s výsledky podloženými klinickým testováním.

Zpomalte proces stárnutí pleti!

SadaNovAge Skinergise 20+, kód 42723

PRO VĚK 20+

Skinergise (20+)NovAge Skinergise je vyspělá řada péče o pleť, která podporuje pokožku v boji proti všem prvním známkám stárnutí

Sada NovAge Ecollagen Wrinkle Power 30+, kód 42489

PRO VĚK 30+

NovAge Ecollagen Wrinkle Power okamžitě vyhlazuje vrásky až o 49% a zvyšuje tvorbu kolagenu pro vyhlazení vrásek dlouhodobě – klinicky dokázáno!

Sada NovAge Ultimate Lift 40+, kód 44941

PRO VĚK 40+

Ultimate Lift postupem času obnovuje pevnost a pružnost pleti pro vypnutý efekt, výraznější kontury obličeje a mladistvou pružnost.

Sada NovAge Time Restore 50+, kód 31774

DOPORUČUJEME PRO VĚK 50+

Řada Time Restore je zaměřena na ztrátu hustoty a pevnosti pleti, hlubší vrásky, suchou pleť a tmavé skvrny. Tato řada poskytuje zralé pleti vše, co potřebuje k tomu, abyste vypadala a cítila se skvěle!

Sada NovAge Bright Sublime, kód 31775

DOPORUČUJEME PRO KAŽDÝ VĚK

NovAge Bright Sublime je pokročilá řada péče o pleť s klinickými testy, které dokazují zesvětlení a korekci pigmentových skvrn, a zároveň vyhlazuje jemné linky a vrásky.

Sada NovAge Men, kód 29446

PRO MUŽE

Sada péče o pleť vyvinutá speciálně pro muže redukuje známky únavy a stárnutí. Zároveň pleť osvěžuje, povzbuzuje a vyhlazuje. Klinické testy potvrdily, že při pravidelném používání působí proti projevům únavy. Sada obsahuje čisticí peeling, oční gel, sérum a pleťové mléko. Používejte každé ráno a večer.